0_Македонија.ПорталПолитички партии

СДСМ: Владата предводена од СДСМ изнајде начин да се стави крај на блокадите на ВМРО-ДПМНЕ и Левица за личните карти

Владата предводена од СДСМ изнајде начин да стави крај на блокадите на ВМРО-ДПМНЕ и Левица кои во Собранието кочат закони кои се од интерес на граѓаните.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close