0_Македонија.ПорталПолитички партии

СДСМ: Вакцини се обезбедуваат преку сите можни начини и извори

Лицемерното ВМРО-ДПМНЕ глуми загриженост за вакцини а не го гласаше Законот за лекови, вакцини се обезбедуваат преку сите можни начини и извори

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close