Оригинални текстовиПолитички партии

СДСМ: Тече процесот на демократизација на партијата, за десет дена членството го ажурираа над 20.000 членови

Скопје, 1 февруари 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close