Политички партии

СДСМ: Студентите да се пријават за мерката субвенциониран оброк, обезбедуваме 2.400 денари месечно за секој студент

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close