Политички партии

СДСМ: Со стари рециклирани лаги, ВМРО-ДПМНЕ ја потценува јавноста, не се грижи ниту за граѓаните, ниту за здравствените работници

ВМРО-ДПМНЕ пак почна да рециклира лаги стари повеќе од две години со цел да ја потценува јавноста.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close