Политички партии

СДСМ: Сите граѓани имаат можност да добијат отпис на камати за долговите кон јавни институции и претпријатија, грижата за сите продолжува

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close