Политички партии

СДСМ: Сите економски политики на Владата предводена од СДСМ ги даваат очекуваните резултати

Официјалните податоци ги демантираат сите лаги и измислици на ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски кои во неможност да се помират со економските успеси на Владата предводена од СДСМ продолжуваат да пласираат тешки лаги и дезинформации за наводен пад на стандардот и задолжувања.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close