Политички партии

СДСМ: Преку трите линии обезбедени 44,1 милиони евра бескаматни кредити за над 4.000 компании

Скопје, 21 април 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close