Политички партии

СДСМ:Преку стратешката рамка на Владата – „Акција 21“ продолжуваме со сериозни инестиции во енергетиката

СДСМ e посветен на развој и унапредување на енергетскиот сектор и годинава преку стратешката рамка на Владата - „Акција 21“ продолжува со сериозни инвестиции во енергетиката.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close