Политички партии

СДСМ: Преку интервентниот план за инвестиции реализираме проекти во интерес на граѓаните

Владата предводена од СДСМ е силно посветена на раст и развој на економијата, креирање на нови работни места и континуирано подобрување на квалитетот на животот на сите македонски граѓани.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close