Политички партии

СДСМ: Од почетокот на пандемијата ВМРО-ДПМНЕ и Мицкоски се на страната на вирусот

ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски не можат да се помират со тоа што во државата тече процес на масовна имунизација против коронавирусот, па затоа сега рециклира стари лаги и измислува непостоечки скандали.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close