Политички партии

СДСМ: Николовски и Мицкоски ги признаа сите криминални злодела на ВМРО-ДПМНЕ предводена од Груевски и Мијалков

Христијан Мицкоски и Александар Николовски ги признаа сите криминални злодела на ВМРО-ДПМНЕ во минатото, меѓу кои и за случајот „Таргет – Тврдина“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close