Политички партии

СДСМ: Нема никава поврзаност на семејството Заеви со акцијата за заплена на дрога

Изгубени во желбата да се наштети по секоја цена, ВМРО-ДПМНЕ фејк-њуз веќе немаат граница во нивните лаги, тенденциозни манипулации и конструкции.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close