Политички партии

СДСМ: Милошоски наместо да шири лажни вести што немаат врска со реалноста, да си ја подготви одбраната за ,,Моќник”

Наместо да држи прес-конференции на кои шири лажни вести, Антонио Милошоски треба да ја спрема својата одбрана во случајот Моќник и да се соочи со одговорност.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close