Политички партии

СДСМ: Милошоски да се извини за скандалот „кражба“ и да поднесе оставка

Последните докази за скандалот „кражба“ потврдија дека Антонијо Милошоски не се воздржувал од криминални дејствија дури ни кога студирал и живеел во Германија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close