0_Македонија.ПорталМКДПолитички партии

СДСМ: Мицкоски шест пати губи на избори

Засега Мицкоски толку може, а ако продолжи да стои на спротивната страна од интересите на граѓаните и на државата, изолиран во сопствените лаги и деструкции ќе продолжи да реди порази на сите наредни избори.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close