Политички партии

СДСМ: Мицкоски продолжува да шири невистини, искористувањето на европските средства се одвива непречено

Губитникот Христијан Мицкоски продолжува со серијалот на дезинформирање, лажење на јавноста и неодговорно ширење на лажни вести.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close