Политички партии

СДСМ: Мицкоски продолжува да работи на штета на интересите на граѓаните и државата

Бадијала ВМРО-ДПМНЕ ја менува бојата, наравот е ист, Мицкоски продолжува да работи на штета на интересите на граѓаните и државата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close