Политички партии

СДСМ: Мицкоски призна дека правеше се да ги блокира економските мерки

Оди и лаже - Што е тоа? Тоа е Мицкоски! Христијан Мицкоски вечерва призна што му бил проблемот - составот на Парламентот! Со тоа тој призна дека правеше сѐ да ги блокира економските мерки. Мицкоски помири се, ти не си ниту пратеник, а твојата партија е малцинство во Парламентот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close