Политички партии

СДСМ: Мицкоски не се откажува од дејствувањето против институциите и државата

Откако не успеа неговиот обид за саботажа на полициската акција „Двојник“ Мицкоски денеска во јавноста пласира информации поврзани со друг процес кој е во тек во Министерството за внатрешни работи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close