Политички партии

СДСМ: Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ шират лажни вести и свесно ја потценуваат интелегенцијата на граѓаните

Неколку дена од белиот дворец се шират лажни вести, се конструираат непостоечки скандали со кои ВМРО-ДПМНЕ ја замајува јавноста.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close