Политички партии

СДСМ: Институциите имаат капацитет да спроведат попис согласно сите стандарди

Институциите имаат капацитет да спроведат попис согласно сите стандарди, партиите имаат обврска да ја поддржат оваа важна статистичка операција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close