Политички партии

СДСМ: Драган Ковачки да каже колку чини офицерската чест

Драган Ковачки продолжува да користи безбедносни прашања за исполнување на свои лични цели. Сето она што му го пружила Армијата, го фрла под нозе само да си ја задоволи страста за лична одмазда.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close