Дописници МКДПолитички партии

СДСМ-Битола со реакција на вечерашниот протест на опозицијата

Општинската организација на СДСМ во Битола вечерва реагираше по одржаниот протест на опоцијата во тој град.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close