0_Македонија.ПорталПолитички партии

СДСМ: Антидржавната ВМРО-ДПМНЕ реди порази, заглавена во деструкции и лажни вести

Антидржавната и антинародната ВМРО-ДПМНЕ на губитникот Христијан Мицкоски на својата листа порази додаде уште еден – неуспешната интерпелација за заменик претседателот на Владата задолжен за европски прашања Никола Димитров.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close