0_Македонија.ПорталМКДПолитички партии

СДСМ: Ако ВМРО-ДПМНЕ се грижеа за здравјето на граѓаните немаше да ги кршат мерките

Во време кога состојбата со пандемијата со коронавирусот во европските држави, во земјите од регионот и кај нас е алармантна, ВМРО-ДПМНЕ продолжува со црната кампања против здравството, со деструктивно однесување, барање оставки, опструкции и критики.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close