Некатегоризирано

СДСМ: 6,1 милион евра се враќаат кај граѓаните преку МојДДВ

СДСМ и институциите што ги предводи и во услови на сериозна здравствена и економска криза продолжува со реализација на економските политики, со кои повеќе пари завршуваат назад кај граѓаните.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close