Svet.SlajderСветСвет.Портал

Саудиска Арабија ќе организира аџилак во Мека оваа година

Оваа година, аџилакот треба да се одржи кон крајот на јули

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close