0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Сари во преговори со Арсенал и Тотенхем

Италијанскиот фудбалски стратег Маурицио Сари нестрпливо го очекува своето тренерско враќање и преговара за ангажман со англиските прволигаши од северен Лондон, Арсенал и Тотенхем.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close