0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Сари не се ракуваше со Гвардиола по дебаклот на Челзи

Тренерот на Челзи, Маурицио Сари, не се ракуваше со колегата од Манчестер Сити, Јозеп Гвардиола, по поразот во натпреварот од англиската Премиер лига.

Back to top button
Close
Close