0_Sport,PortalFutbollSportSport.Slajder

Sari në negociata me Arsenalin dhe Totenhemin

Strategu Italian I futbollit, Mauricio Sari e pret me padurim kthimin e tij prej trajneri dhe po negocion për angazhim me ekipet e ligës së parë angleze nga Londra veriore, Aresenali dhe Totenhemi.

Back to top button
Close
Close