0_Магазин.ПорталДизајн

Сара Мишел Гелар во модни креации на Кристијан Сиријано

Откако се повлече од големото платно, глумицата Сара Мишел Гелар глуми во ТВ-проекти и ги користи социјалните мрежи за промоција на гламурозни парчиња облека од најновата мода.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close