0_Магазин.ПорталДизајн

Сара Мишел Гелар во модни креации на Кристијан Сиријано

Откако се повлече од големото платно, глумицата Сара Мишел Гелар глуми во ТВ-проекти и ги користи социјалните мрежи за промоција на гламурозни парчиња облека од најновата мода.

Back to top button
Close
Close