0_Магазин.ПорталДизајн

Сара Џесика Паркер со нова линија чевли

Американската актерка ја преточи својата љубов кон модата во свој бренд, и со линија обувки што ги снимаше на улиците на Менхетен.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close