ХроникаХроника.Портал

Санкционирани 33 мотоциклисти на подрачјето на Штип

Санкционирани 33 мотоциклисти на подрачјето на Штип во акциска контрола спроведена синоќа, од 20.00 до 02.00 часот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close