ХроникаХроника.Портал

Санкционирани 226 возачи во Центар

Во текот на вчерашниот ден на територијата на Центар изречени се вкупно 226 мерки во сообраќајот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close