0_Македонија.ПорталОпштински вестиСкопје

Санкционирани 187 непрописно паркирани во Општина Центар минатата недела

Минатата недела на територијата на Општина Центар се санкционирани 187 непрописно паркирани возила, информираат од ЈП Паркинзи на Општина Центар

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close