0_Инфопакет.ПорталИнфопакетСервисни информацииСкопје

Саниран дефектот на улица „Иван Хаџиниколов“

Дефектот на улица „Иван Хаџиниколов“ раскрсница со „Скендербег“ е завршен.

Скопје, 4 јули 2020 (МИА) – Дефектот на улицата „Иван Хаџиниколов“ раскрсница со „Скендербег“ е завршен.

Како што соопшти ЈП „Водовод и канализација“ – Скопје, водоснабдувањето е нормализирано во 15:30 часот. мс/мч/

Back to top button
Close
Close