Граѓански секторСкопје

Саниран дефектот на ул. „Христо Татарчев“

Дефектот на ул. „Христо Татарчев“ 20/бб е саниран, соопштија од ЈП „Водовод и канализација“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close