Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Санчез: Шпанија ја делат 100 дена од колективниот имунитет

Шпанскиот премиер Педро Санчез денеска изјави денеска дека Шпанија е на 100 дена од стекнување колективен имунитет.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close