0_Sport,PortalFutboll

“San Paolo” zyrtarisht është riemëruar në “Stadiumi Diego Armando Maradona”

- Autoritetet e qytetit në Napoli me procedurë urgjente sollën vendim për riemërim të stadiumit "San Paolo" në të cilin Napoli i luan ndeshjet e tij dhe i njëjtë prej sot e mban emrin e futbollistit legjendar argjentinas i cili ndërroi jetë para pak kohësh Diego Armando Maradona.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close