Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Само шест слободни кревети на интезивна нега во болниците за пациенти со Ковид-19 во Романија

Во моментот на интензивни одделенија со Ковид-19 се лекуваат рекорден број пациенти од почетокот на пандемијата - 1.531

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close