0_Web_АктуелноSvet.SlajderДописници СветСветСвет.Портал

Саливан: Официјална Москва ќе има последици доколку Навални почине во затвор 

Комунициравме со руската Влада дека тоа што му се случува на Навални додека е во државен затвор е нивна одговорнот и тие ќе бидат повикани на отчет од меѓународната заедница, изјави Саливан за телевизијата Си-Ен-Ен 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close