Свет

САД со визни рестрикции за 43 Белоруси

Визните ограничувања се однесуваат на високи судски службеници и владини службеници.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close