Избрано

САД: Со „Северен поток 2“ Русија ќе ги уценува европските земји

Доналд Трамп и Џо Бајден се многу различни. Сепак, тие имаат една заедничка работа: двајцата се против гасоводот „Северен поток 2“, констатира Дојче веле.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close