0_Web_АктуелноSvet.SlajderДописници СветСветСвет.Портал

САД со санкции против Русија поради труењето и затворањето на Навални 

САД воведоа санкции против Русија поради труењето и затворскиот прогон на опозицискиот лидер Алексеј Навални, изјави денеска официјално лице од американскиот Стејт департмент. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close