Svet.SlajderСветСвет.Портал

САД покрена обвиненија против вработени во Аерофлот за извоз на украдена електроника

Американските власти покренаа обвиненија против 10 лица осомничени за криумчарење украдени електронски уреди во Русија и заговор за извршување злосторства.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close