СветСвет.Портал

САД одобрија продажба на оружје на Египет

Вашингтон одобри продажба на 168 тактички ракети на Египет за речиси 200 милиони долари

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close