Svet.SlajderСвет

САД нудат три милиони долари за информација за нападите во Ирак

Американскиот Стејт департмент објави дека нуди награда до три милиони долари во рамки на програмата „Награди за правда“ (Rewards for Justice) за информации за напади врз Американци во Ирак.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close