Svet.SlajderСветСвет.Портал

САД испратија дополнителни сили во Авганистан за да помогнат со повлекувањето на војската

САД испратија дополнителни сили кои ќе ги штитат американските и коалициските сили за време на повлекувањето на трупите од Авганистан.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close