Svet.SlajderСветСвет.Портал

САД ги прошируваат санкциите против Северен поток 2

САД воведуваат санкции кон компаниите кои обезбедуваат услуги или капацитети за надградба или инсталирање на опрема за бродови за поставување на гасоводот Северен поток 2

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close